Παρασκευή 20 Αυγούστου 2010

GREECE - SERBIA BASKETBALL FIGHT

Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες.....

το ΠΑΟΚ - Φενέρμπαχτσε ήταν σε επικινδυνότητα αλλά τελικά απο εκεί που δεν το περιμέναμε...

έγινε το κακό στο φιλικό του Μπάσκετ Ελλάδα-Σερβία 74-73 (διακόπηκε)

Ολα αρχίσαν απο Τεόντοβιτς και Φώτση και μετά εγινε η σύρραξη...

ο Κρίσιτς χτύπησε τον Μπουρούση με καρεκλιά τον Μπουρούση.....

και ακόμα τρέχει μην τον προλάβει ο ΒΙG SOFO

ΠΑΟΚ - Φενέρμπαχτσε 1-0

Μεγάλο παιχνίδι στην Τούμπα και τον Βιερίνια να κάνει σεφτέ πάλι κάνοντας το 1-0 στο 19'

Το πρώτο ημίχρονο ανήκε ολοκληρωτικά στον ΠΑΟΚ πιέζοντας πολύ στο κέντρο και ψηλά την

Φενέρμπαχτσε.

Στο Β' ημίχρονο απο την αρχή έβαλε ο Κοτσαμάν τον Νιάγκ μέσα ......πολύ επικίνδυνος παίχτης

και η Φενέρ μπροστά μεταμορφώθηκε.

Στο 57' ο Βιτόλο αποβλήθηκε με την δεύτερη κίτρινη κάρτα και ο ΠΑΟΚ έπαιζε με 10 παίκτες

στο υπόλοιπο μάτς.

Μεγάλη ευκαιρία έχασε ο Μουσλίμοβιτς στο Α' Ημίχρονο αλλά και ο Παπάζογλου στις

καθηστερήσεις του αγώνα σουτάροντας σε κενή σχεδόν εστία άουτ πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι

(στα περιστέρια)

Θετικά είναι ότι.....δεν το φοβήθηκε καθόλου το μάτς ο δικέφαλος, αλλά μπορούσε να βάλει τουλάχιστον και ακόμα ένα γκόλ.

.......και απο τον Μπουσαΐντί άρχισε πάλι το γκόλ !

......και ευτυχώς ο Τσιρίλο ήταν στον πάγκο !

......και ο Κρέσιτς κέρδερος στα τελευταία λεπτά !

1-0 paok fener
Ανέβηκε από spapas. - Βίντεο από μπάσκετ, μπέιζμπολ και πάλη.

....η ευκαιρία του Μουσλίμοβιτς, τελικά την γραμμή στο τέρμα πρέπει να την σβήσουμε.

musli_terastia_eukairia
Ανέβηκε από PAOKTSHDES. - Περισσότερα επαγγελματικά, αθλητικά και εκπαιδευτικά βίντεο.

η είσοδος των ομάδων

EISODOS OMADWN
Ανέβηκε από olaPAOK. - Περισσότερα επαγγελματικά, αθλητικά και εκπαιδευτικά βίντεο.

.....και στις αρχές του Β'ημιχρόνου οι Τούρκοι φίλαθλοι είπαν να κάνουν ατμόσφαιρα με πάρα πολλούς πυρσούς !
Γιουχαΐστήκαν απο το υπόλοιπο γήπεδο αλλά και η Ουέφα ευτυχώς υπάρχει και τιμωρεί !